SPIRIT

PROJEKTNA AKTIVNOST »Z ustvarjalnostjo in inovativnostjo do podjetnosti«

Javna agencija SPIRIT Slovenija (pod okriljem Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo) je v okviru programa MLADIM SE DOGAJA povabila k sodelovanju osnovne šole pri razvoju kompetenc mladih s področja ustvarjalnosti, podjetnosti in inovativnosti. Na podlagi uspešne prijavne vloge v šolskem letu 2023/24 sodeluje tudi OŠ Podgorje pri SG z izbrano skupino učencev.

V okviru projekta bodo učenci s pomočjo mentorjev na inovativen način ustvarjali in razvijali ideje ter krepili kompetence podjetnosti in podjetništva. Za sodelovanje pri aktivnosti smo se dogovorili z direktorico Podjetniškega centra Slovenj Gradec, Evo Štraser, katera nam bo pomagala pri vzpostavljanju sodelovanja s podjetniki na tem področju.

Vodja projekta: Sandi Borovnik