Sobivanje

SOBIVANJE – DRUŠTVO ZA TRAJNOSTNI RAZVOJ

Osnovno vodilo je prizadevanje za trajnostno ravnanje in obnašanje v vzgoji in izobraževanju otrok in mladine ter društva širše javnosti. Cilji posameznih projektov nas vsakoletno prepričajo za aktivno sodelovanje. Zavedamo se, da bodo okoljevarstvene teme, prisotne med ljudmi, krepile prepričanje, da lahko vsak prispeva svoj delež. Vedno več bo tudi konkretnih spodbud, ki bodo prav gotovo navdih za ozaveščeno ravnanje ljudi na planetu. Glede na to, da postaja skrb za ohranjanje narave in varstvo okolja področje, ki se vedno bolj dotika vsakega posameznika in se nakazuje usodna soodvisnost vseh živih bitij, bo društvo Sobivanje na vsakem koraku uresničevalo to svoje poslanstvo, posledično pa tudi šole, ki so vključene v projekt.

Vodji projekta: mag. Majda Tamše Horvat, Angela Vošner